O mne

Volám sa Michal a som veľký fanúšik automobilov a elektromobilov. Okrem toho som aj popularizátor a propagátor elektromobilov

Všetko to začalo v druhom ročníku na strednej škole, keď mňa a veľa ďalších spolužiakov zobrali naši učitelia do Bratislavy na autosalón v roku 2014. Na autosalóne som stretol jedného pána, ktorý tam vystavoval Teslu Model S P85+, o ktorom som sa neskôr dozvedel, že študoval na tej istej strednej škole ako aj ja a taktiež je spoluzakladateľ Tesla Club Slovakia. Keď som tam videl túto Teslu, tak mi hneď padla do oka a veľmi sa mi páčila. Potom som si do nej sadol a ten pán čo ju vystavoval mi o nej povedal veľmi veľa zaujímavých informácii a vtedy ma ešte viac oslovila. Páčila sa mi po dizajnovej stránke a oslovila ma aj po technickej stránke.

Po odchode z autosalónu som na toto unikátne jedinečné auto stále myslel a začal som si o tomto aute zisťovať nové informácie. Sníval som o tom, že si takéto auto v budúcnosti kúpim. Taktiež som začal hľadať informácie aj o automobilke Tesla a začal študovať celú históriu Tesly. Zakrátko som začal študovať nové poznatky o všetkých elektromobiloch. Nové poznatky o elektromobiloch a Tesle som si nenechával iba pre seba a začal som ich vo veľkom rozprávať svojim spolužiakom, ktorý mi ako odmenu dali prezývku Tesla.

Po 3 rokoch čerpania informácii o elektromobiloch, nabíjacích staniciach, batériách a technológii týchto vozidiel som si v maturitnom ročníku vybral na maturitnú prácu tému s názvom Elektromobily. Po úspešnom dokončení strednej školy som okrem neustáleho študovania elektromobilov začal pracovať na tom, aby som si čím skôr mohol kúpiť vysnívanú Teslu. Samozrejme bolo to pre mňa dosť náročné a veľa ľudí čo o mojom veľkom sne vedeli sa mi vysmievali a hovorili, že Tesla je hračka pre milionárov a miliardárov, že mám nereálny sen a že, aby som to nechal tak, že sa to neoplatí. Podobné to bolo aj zo študovaním elektromobilov. Tiež mi veľa ľudí hovorilo, že zbytočne trávim niekoľko hodín denne čítaním článkov a pozeraním videí o elektromobiloch a pýtali sa ma, že na čo mi to bude, veď to nikdy v praxi nevyužijem.

Po 8 rokoch a 1 mesiaci nastal veľký obrat. Ten veľký obrat bol nákup elektromobilu Tesla Model 3 Long Range 2021, ktorý som si bol osobne vyzdvihnúť 30.5. 2022 na nabíjačke Tesla Supercharger v Bratislave. 8 rokov a 1 mesiac bola veľmi dlhá doba, ale nestrácal som nádej a bol som trpezlivý, aby sa môj sen stal realitou. Takže okrem maturitnej práce som svoje vedomosti o elektromobiloch a nabíjacích staniciach mohol využiť aj pri výbere a nákupe elektromobilu a aj ich stále využívam v praxi. Inými slovami som bol pripravený vstúpiť do sveta elektromobily aj ako majiteľ.

Okrem toho chodím na SOŠ sv. Jozefa Robotníka robiť prednášky o elektromobiloch pre študentov odboru Autoopravár a Dopravnej prevádzky. SOŠ sv. Jozefa Robotníka je stredná škola na ktorej som študoval a vďaka ktorej som sa dozvedel o Tesle a za to tejto škole a hlavne učiteľom, ktorý ma zobrali do Bratislavy na autosalón si pozrieť Teslu veľmi pekne ďakujem. Viem a verím, že je na Slovensku veľa ľudí, ktorí by si chceli kúpiť Teslu alebo aspoň vyskúšať jazdu v Tesle. Sen o Tesle som si splnil a chcem ho teraz splniť i Vám, preto Vám ponúkam možnosť si vyskúšať jazdu na mojej Tesle, ktorú budete môcť aj šoférovať.

Kontaktujte nás

Jazdy na Tesle a stretnutia sa realizujú po dohode s klientom.
Spôsob objednávania na zážitkové jazdy a prenájom Tesly sa vykonáva cez e-mail.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať cez e-mail alebo tel.č.